Читайте «Землевпорядний вісник» №2

Журнал вміщує кілька проблемних та дискусійних матеріалів науковців і фахівців-практиків. Сергій Черноштан порушує проблеми з виплатою орендної плати за землю. Зіновій Флекей стверджує, що землевпорядні кадри готувати у технічних вищих навчальних закладах недоцільно.

Що вигідніше: продаж чи оренда? Над цими питаннями розмірковують Юрій Яремко та Олексій Скопіч. Про основу організації сільгоспугідь, принципи природокористування, однорідні земельні масиви розповідають у змістовній статті «Розпоряджатися землею маємо адекватно» Оксана Кустовська і Сергій Осипчук.

Серед інших цікавих матеріалів — публікації В. Голика, В. Шипуліна, В. Кривова, В. Зайця, О. Бредіхіна, А. Третяка та інших знаних в Україні землевпорядників.

У виданні можна також прочитати про конкурси журналістів і юних художників, проведених Чернівецьким обласним головним управлінням земельних ресурсів.

«Юридична служба» вміщує запитання-відповіді.

Нагадуємо: невдовзі розпочнеться передплата на друге півріччя 2007 року. Наш часопис і надалі виходитиме раз на два місяці. Передплатний індекс — 48783.

«Землевпорядний вісник» — хороший порадник, постійно сприяє вашому фаховому зростанню.

Не запізніться з передплатою!

Держкомзем


Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.