Харківське землевпорядне підприємство звернулось до Генпрокурора

Головою та членами комісії Держкомзему було допущено зловживання своїми службовими правами та обов’язками в результаті чого, ТОВ «Ліс-Інформ» (м. Харків) може бути позбавлене ліцензії на виконання землевпорядних і землеоціночних робіт. Про це говориться в зверненні ТОВ «Ліс-Інформ» до Генерального прокурора України Олександра Медведька та Голови Держкомпідприємництва Олександри Кужель, текст якого є у розпорядженні Земельної спілки України.

У заяві зазначається, що згідно з вимогами наказу Держкомзему № 423 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності щодо проведення робіт із землеустрою, землеоціночних робіт», підприємство привело свою діяльність у відповідності до нових ліцензійних умов і направило всі необхідні документи до Держкомзему.

Тим не менш, 15 січня 2010 р. Головою Держкомзему, з порушенням вимог Законів України «Про державну підтримку малого підприємництва» і «Про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення умов ведення бізнесу в Україні», було підписано наказ № 64 «Про проведення позапланової перевірки ТОВ «Ліс-Інформ» за додержанням ліцензійних умов провадження господарської діяльності щодо проведення робіт із землеустрою, землеоціночних робіт». На підставі цього наказу було створено комісію з позапланової перевірки діяльності підприємства.

Зазначеною комісією нібито здійснено виїзд за юридичною адресою підприємства і встановлено, що ТОВ «Ліс-Інформ» за цією адресою відсутнє. Це стало основою для висновку комісії про необхідність анулювання ліцензії ТОВ «Ліс-Інформ».

У своєму зверненні підприємство зазначає, що факти, які нібито встановлено комісією Держкомзему не відповідають дійсності, оскільки юридична адреса ТОВ «Ліс-Інформ» не змінювалась, про що свідчать реєстраційні документи та договір оренди приміщення.

Крім того, 9 лютого 2010 р. на юридичну адресу ТОВ «Ліс-Інформ» надійшов лист від одного із заступників Голови Держкомзему «Про участь в засіданні». Цим листом керівництво відомства запросило представника ТОВ «Ліс-Інформ» взяти участь у засіданні комісії з розгляду питання порушень з боку підприємства. Засідання комісії було призначено на 8 лютого 2010, тобто, за добу до отримання листа Держкомзему. Таким чином, представники підприємства були позбавлені жодної можливості надати будь-які аргументи на свій захист.

ТОВ «Ліс-Інформ» просить Генерального прокурора України О. Медведька і Голову Держкомпідприємництва О. Кужель перевірити законність дій посадових осіб Держкомзему України щодо призначення та проведення позапланової перевірки ТОВ «Ліс-Інформ» за додержанням ліцензійних умов провадження господарської діяльності щодо проведення робіт із землеустрою, землеоціночних робіт, яку було призначено та проведено згідно з наказом голови Держкомзему № 64 від 19.01.2010 р.

Земельна спілка України


Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.