Наказ Держкомзему №631 від 30.08.10 набув чинності

15 листопада набув чинності наказ Держкомзему від 30.08.2010 № 631, який уточнює порядок заповнення бланків державних актів на право власності на земельну ділянку і на право постійного користування земельною ділянкою, викладений у відповідній Інструкції.

Відтепер заповнювати бланки державних актів на землю будуть тільки співробітники держпідприємства, визначеного Держкомземом, а організовувати підписання заповнених бланків — територіальні органи Держкомзему. При цьому забороняється передавати бланки держактів фізичним чи юридичним особам, крім випадків передачі їх безпосередньо відповідним державним органам для підписання, заповнення та реєстрації.

У випадку перебування ділянки у власності декількох осіб держакт видається особі, уповноваженій власниками земельної ділянки. Цей порядок встановлено Інструкцією.

Держкомзем доповнив Інструкцію положенням, яке передбачає умови видачі нового держакта взамін зіпсованого, втраченого (пошкодженого): по-перше, наявність у територіальному органі Держкомзему другого примірника держакта, документації із землеустрою, а також даних про земельну ділянку та її власників (користувачів) у держреєстрі земель; по-друге, розміщення власником (користувачем) інформації про втрачений держакт у місцевих ЗМІ і відсутність будь-яких даних за результатами публікації протягом місяця.

В Інструкції виписано новий розділ – “Зберігання бланків і держактів”, який передбачає достатньо суворий контроль за зберігання не тільки нових, а й зіпсованих, пошкоджених і невиданих державних актів.

 

Держкомзем


Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.