Напередодні Нового року вийшов з друку четвертий номер Землевпорядного вісника

З 2007 року журнал виходитиме частіше — раз на два місяці. Хто не встиг передплатити перший номер — звертайтеся до редакції! Наступні номери передплачуйте у місцевих поштових відділеннях зв’язку

Перші сторінки останнього номера 2006-го – присвячені колективній фірмі „Агрістей”, яка ефективно господарює на землях села Ничипорівки, що в Яготинському районі Київщини. Про земельну реформу й перспективи розвитку села розмірковують керівник-аграрій, сільгоспвиробник-практик і селянин.

Центральне місце в часописі посідає тема оцінки земель з багатьма її аспектами. Тему земельних судів продовжує постійний автор видання доктор економічних наук, професор, член-кореспондент УААН Антон Третяк. Своїми думками щодо історично-соціальних аспектів створення ринку земель сільськогосподарського призначення під рубрикою „Відкрита трибуна” ділиться знайомий читачам кандидат наук Сергій Осипчук.

Наслідки і перспективи земельної реформи в Україні, зокрема, на Львівщині, аналізує й висловлює свою точку зору кандидат економічних наук, доцент Львівського державного аграрного університету Мирослав Багіра. Вміщені цікаві й актуальні дослідження багатьох інших науковців на теми оцінного зонування міських земель, формування об’єктів нерухомості в сучасних умовах, регулювання земельних відносин та діяльність органів місцевого самоврядування, застосування ГІС-технологій у сфері земельного кадастру та землеустрою й ін.

Оприлюднивши результати перевірок дотримання вимог земельного законодавства нафтогазовидобувними підприємствами, редакція журналу разом із Держземінспекцією бере під контроль подані до прокуратури матеріали. Про вжиті заходи обіцяє інформувати в наступних номерах.

В останньому номері 2006-го року читачі, як завжди, знайдуть також юридичні консультації та офіційні матеріали.

Нагадуємо, з 2007 року журнал „Землевпорядний вісник” виходитиме частіше – раз на два місяці. Хто не встиг передплатити перший номер – звертайтеся до редакції! Наступні номери передплачуйте у місцевих поштових відділеннях зв’язку!

Землевпорядний вісник”-2007 – буде хорошим порадником і помічником, сприятиме вашому фаховому зростанню!

Держкомзем


Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.