Передноворічна колегія Держкомзему

Учасники колегії заслухали та обговорили результати комплексних перевірок роботи Харківського і Луганського обласних головних управлінь земельних ресурсів.

Роботу Харківського облуправління визнано такою, що не відповідає вимогам до головних управлінь земельних ресурсів, які реалізовують основні напрями земельної політики на сучасному етапі. Наказом Держкомзему начальника обласного головного управління земельних ресурсів Юрія Потикуна звільнено із займаної посади. Зобов’язано: посилити роботу обласного, районних відділів та міських управлінь земельних ресурсів щодо дотримання вимог земельного законодавства; прискорити виконання робіт із нормативної грошової оцінки земель, дотримуватись термінів проведення державної землевпорядної експертизи, порядку видачі дозволів на зняття родючого шару грунту тощо.

На засіданні колегії відзначалося, що Луганське обласне головне управління земельних ресурсів в цілому забезпечує виконання завдань з реалізації державної політики у сфері земельних відносин, однак практична реалізація їх потребує подальшого удосконалення. Вирішено: начальнику обласного головного управління Петру Мілєхіну провести перевірки діяльності районних відділів земельних ресурсів щодо виконання робіт з охорони та раціонального використання земель; взяти під особистий контроль проведення грошової оцінки земельних ділянок ВАТ «Лисичанський завод гумових технічних виробів» та ВАТ «Краснолуцький машинобудівний завод», які включені до переліку підприємств, запланованих до продажу, тощо.

Учасники засідання також заслухали й обговорили орієнтовний план роботи колегії Комітету на перший квартал 2007 року та роботу по боротьбі з корупцією у сфері регулювання земельних ресурсів.

Держкомзем


Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.