Сергій Тимченко: З 1 січня 2012 року всі кадастрові процедури будуть здійснюватиза принципом “єдиного вікна”

— З 1 січня 2012 року всі кадастрові процедури будуть здійснюватися за принципом “єдиного вікна”. Громадянину не потрібно буде оббивати пороги різних установ та організацій, марнувати час у чергах, — зазначив Голова Держземагентства Сергій Тимченко під час брифінгу в Адміністрації Президента України, — Достатньо буде звернутися виключно до районного відділу Держземагентства, і там же протягом чітко встановленого терміну отримати потрібні документи. Виснажливі походи “по кадастр” в обласний центр або до будь-яких інших інстанцій стануть не потрібні, а особисті звернення до райвідділів Центру державного земельного кадастру з обмінними файлами, проектно-технічною документацією та “словами вдячності”, як жахливий сон, назавжди залишаться в минулому.

З нового року ДП Центр ДЗК виконуватиме функцію технічного адміністратора і здійснюватиме лише заходи щодо створення та супроводу програмного забезпечення земельного кадастру, відповідатиме за технічне та технологічне забезпечення, збереження та захист даних, які містяться в Державному земельному кадастрі.

— Навіть в райземвідділі усі кадастрові функції стають суто персоніфікованими — усі дії, пов’язані з веденням Державного земельного кадастру, внесення та надання кадастрової інформації здійснюватимуть державні реєстратори. Вони вноситимуть відомості до Державного земельного кадастру (у тому числі, реєстрація земельної ділянки) та виконуватимуть замовлення громадян в термін, що не перевищує чотирнадцяти робочих днів з дня отримання відповідних документів, — зазначив Сергій Тимченко.

Законом встановлено, що витяг інформації про земельну ділянку видається заявнику в день надходження заяви, а будь-яка інша інформація — протягом 10 днів. Кожен державний кадастровий реєстратор матиме іменну печатку і систему електронного підпису і буде нести персональну відповідальність за терміни і точність кадастрової інформації. В іншому випадку на них буде накладено штраф від двадцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Держземагентство


Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.