Ще одне землевпорядне підприємство оспорює дії Держкомзему у суді

ТОВ «Бердянськземресурс (м. Бердянськ Запорізької області) звернулось до Запорізького окуржного адміністративного суду з позовом про визнання незаконними дій Держкомзему та скасуваня наказу про проведеня позапланової перевірки. Про це Земельну спілку України повідомили у ТОВ «Бердянськземресурс».

У судовому позові, текст якого є у розпорядженні Земельної спілки України, говориться про те, що дії Держкомзему суперечать підпункту 1 пункту 2 Прикінцевих положень Закону України від 15.12.2009 № 1759-VI «Про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення умов ведення бізнесу в Україні». Цим законом встановлено обмеження щодо проведення позапланових перевірок суб’єктів господарської діяльності органами державного контролю та органами місцевого самоврядування.

«Бердянськземресурс» вважте, що Держкомзем порушив цілу низку вимог Законів України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», «Про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення умов ведення бізнесу в Україні», «Про державну підтримку малого підприємництва» і просить суд визнати протиправними дії Державного комітету України із земельних ресурсів по організації та проведенню перевірки товариства з обмеженою відповідальністю «Бердянськземресурс» 10-11 лютого 2010 року. Крім того, підприємство просить скасувати Наказ Держкомзему від 08.02.2010р. № 130 «Про проведення позапланової перевірки ТОВ «Бердянськземресурс» за додержанням Ліцензійних умов провадження господарської діяльності щодо проведення робіт із землеустрою, земле оціночних робіт» і стягнути з відомства всі судові витрати.

Для забезпечення адміністративного позову «Бердянськземресурс» просить суд винести ухвалу про заборону Держкомзему приймати рішення щодо анулювання ліцензії підприємства на виконання землевпорядних і землеоціночних робіт.

Земельна спілка України


Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.