У Красноповстанській балці буде збудовано елітне житло

Дніпропетровськ: У Красноповстанській балці буде збудовано елітне житло

У Дніпропетровську розпочато реалізацію проекту будівництва елітного житлового комплексу, що розташується на схилі Красноповстанської балки (центр міста). Про це інформагентству «Придніпров’я» повідомив головний архітектор АТЗТ «НВО «Созідатель» Микола Луценко.

Як стало відомо інформагентству «Придніпров’я», у місті, де зсуви є однією з найбільш значних техногенних проблем, це перша спроба будівельників подивитись на балки з корисної точки зору.

За інформацією Миколи Луценка, проект передбачає оригінальне архітектурне використання рельєфу балки. Будівництву передуватимуть інженерно-геологічні дослідження, протизсувні заходи, роботи з укріплення схилу балки тощо.

Ініціатором будівництва виступила будівельна компанія «Созідатель». Разом із Союзом архітекторів України, компанія об’явила конкурс на реалізацію ідеї, представивши на нього й свій проект. За підсумками конкурсу, який тривав близько трьох місяців, саме проект «Созідателя» було визнано переможцем, що дало старт реалізації задуму дніпропетровських архітекторів.

За проектом, багатоповерховий комплекс включатиме повний набір об’єктів побутового обслуговування мешканців: торгівельний комплекс, центр дозвілля, дитячий комбінат, ресторани тощо. Для кожної квартири буде облаштовано окрему автостоянку. Частину площі займуть об’єкти комерційної нерухомості, зокрема готель та офіси.

Як відзначає Микола Луценко, наразі «Созідатель» займається відведенням землі під проект, говорити про терміни реального будівництва поки що рано.


Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.