Відбулося засідання колегії Держземагентства

Під час засідання було розглянуто низку важливих та актуальних питань. Зокрема, про підсумки діяльності за 9 місяців 2007 року. Заступник Голови Агентства Володимир Кулініч повідомив, що за звітній період відбулось чимало позитивних зрушень та здобутків. Водночас, зазначив доповідач, залишається актуальною низка проблем, на ліквідацію яких спрямоване рішення, що було прийняте внаслідок обговорення.
Також на засіданні були визначені та затверджені заходи щодо реалізації стратегічних цілей діяльності Агентства та план роботи Агентства на 2008 рік.

На засіданні були оприлюднені висновки Рахункової палати України про результати аудиту виконання проекту «Видача державних актів на право власності на землю у сільській місцевості та розвиток системи кадастру» та про використання бюджетних коштів, направлених у 2005-2006 роках на проведення інвентаризації та грошової оцінки земель. Держземагентством вже вжито заходи на усунення недоліків, виявлених Рахунковою палатою. Водночас на колегії було ухвалено декілька рішень, якими буде підсилено внутрішній контроль та моніторинг за цільовим використанням коштів.

Начальник управління державного земельного кадастру та державного реєстру прав на землю та нерухоме майно Ігор Славін доповів про стан створення та запровадження Автоматизованої системи ДЗК. Члени колегії погодились з тим, що попереду ще багато роботи по запровадженню АС ДЗК на всіх рівнях і передбачили для місцевих керівників кокретні заходи, спрямовані на реалізацію цього завдання.

Начальник управління ринку земель та оціночної діяльності Станіслав Горбатович ознайомив членів колегії з роботою, що ведеться по розробці проекту надважливого Закону «Про ринок земель». Члени колегії ухвалили рішення ініціювати обговорення на загальнонаціональному рівні і невдовзі свої зауваження та пропозиції до робочої групи подадуть всі регіональні управління земельних ресурсів.

Також під час засідання було розглянуто питання представлення до нагородження державними та відомчими відзнаками працівників сфери земельних ресурсів.

Державне агенство земельних ресурсів


Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.