Вийшов у світ «Землевпорядний вісник», №2

Науково-виробничий журнал «Землевпорядний вісник», №2 відкривається матеріалом про «круглий стіл», на якому представники громадськості та органів державної влади обговорили два законопроекти «Про ринок земель». Представляючи концепцію та основні положення урядового законопроекту, поряд з коментарями відомих вчених та фахівців у галузі земельних відносин свою точку зору з цього важливого питання висловив Голова Держкомзему Володимир Воєводін.

На сторінках фахового видання читачів можуть зацікавити найрізноманітніші теми. Це: земельні аукціони, управління земельними ресурсами, схеми землеустрою, застосування гіс-технологій при виконанні грошової оцінки земель, визначення економічної оцінки шкоди (збитків) від деградації земель тощо.

Зокрема, головний спеціаліст Держкомзему Тетяна Топчій обговорює питання встановлення меж населених пунктів.

Про земельну реформу: як забезпечити її виконання, що перешкоджає виконувати намічене – розмірковують спеціалісти контрольно-ревізійного управління в Дніпропетровській області Олена Качковська та Валерій Дудник.

Начальник ГУЗР у Донецькій області Сергій Гущик порушує проблему знищення в Україні курганів.

Про візит у складі української делегації до Польщі, де розглядалися питання співробітництва щодо створення інфраструктури геопросторової інформації та співпраці в космічній галузі розповідає в часописі заступник Голови Держкомзему Галина Яцишина.

Цікаві враження читачі можуть отримати від репортажу про святкування в столиці Дня землевпорядника.

Також на сторінках журналу можна ознайомитися з консультаціями провідних фахівців, практичними рекомендаціями, офіційними документами, взяти участь у подальшому обговоренні розробленого Держкомземом проекту про концепцію розвитку земельних відносин в Україні. (Детальніше із змістом часопису – див. розділ «Публікації» — рубрика «Журнал «Землевпорядний вісник»).

Держкомзем


Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.