Вийшов з друку третій номер «Землевпорядного вісника»!

Держкомзем повідомляє!
Вийшов з друку третій номер «Землевпорядного вісника»!

Увагу читачів привертають матеріали «круглого столу» про концептуальні засади ведення земельного кадастру в Україні. Провідні науковці, представники органів державної влади, відповідальні працівники землевпорядної служби, політики, державні діячі на сторінках видання дискутують про те, яким бути земельному кадастру в країні.

Також на сторінках журналу відомі фахівці діляться досвідом удосконалення земельних відносин в Україні, висловлюють власну точку зору щодо використання земельної ділянки не за цільовим призначенням. «Юридична служба» відповідає на запитання: чи може власник земельної ділянки користуватися надрами, хто посвідчує договір про оренду, з ким погоджувати проект тощо.

Часопис вміщує цікавий нарис про досвід роботи 39-річного орендаря Леоніда Центила — директора ТОВ «Агрофірма «Колос», що на Сквирщині Київської області. Крім того, читачі мають змогу ознайомитися з офіційними матеріалами, дізнатися про нові нормативно-правові акти у сфері земельного законодавства.

Передплата на 2007 рік триває.

Оформлення передплати на «Землевпорядний вісник» — єдине в Україні фахове видання для спеціалістів-землевпорядників — здійснюється у залах поштамтів, усіх відділеннях зв’язку та пунктах приймання передплати. Індекс видання — 48783.

У новому році часопис виходитиме раз на два місяці. Планується більше сторінок журналу віддати практикам. Також на його сторінках друкуватимуться коментарі до нових законів та Земельного кодексу України, до нормативно-правових документів у сфері земельних відносин, аналітичні статті про земельну політику в державі, землеустрій та земельний кадастр, охорону земель, наукові дослідження, розповідатиметься про досвід колег і зарубіжний досвід, міжнародні проекти тощо.

Отже, за помірну ціну ви матимете змогу отримати корисне видання, яке буде хорошим порадником, сприятиме вашому фаховому зростанню.

Передплачуйте журнал «Землевпорядний вісник»!

Держкомзем України


Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.