Звинувачення депутатів Дніпропетровська

Депутати Дніпропетровської міської ради звинувачують земельну комісію у непрозорому розподілі землі.

Депутати Дніпропетровської міської ради звинувачують керівництво постійної комісії з питань земельних відносин і охорони навколишнього середовища у тому, що земельні ділянки у Дніпропетровську надаються деяким підприємствам та організаціям безкоштовно замість їх продажу з відкритих аукціонів. Про це інформагентству «Придніпров’я» стало відомо 19 березня під час прес-конференції-наради, в якій взяли участь депутати Дніпропетровської міської ради від фракцій «Наша Україна» та БЮТ, народні депутати від БЮТ, представники міського голови Дніпропетровська, представники Прокуратури м. Дніпропетровськ, партійні організації.
За словами депутата міськради від фракції БЮТ Гарегіна Арутюнова, незважаючи на те, що міська рада ухвалила порядок продажу земельних ділянок з відкритих аукціонів, такі аукціони не проводяться, у той час як деяким підприємствам земля виділяється, причому безкоштовно.

«Коли я піднімаю протокол засідань земельної комісії від 27 січня, то ми бачимо, що комітет земельних ресурсів подає 24 земельні ділянки загальною площею понад 20 га для винесення на аукціон. Чомусь раптом ми отримуємо рішення, що «всебічно обговоривши питання, комісія дійшла висновків», що 12 таких ділянок передати комерційним структурам адресно, тобто видати таку ділянку з попереднім погодженням, а 12 ділянок відправити на аукціон», — заявив Гарегін Арутюнов.

За його словами, загальна площа 12 ділянок, які передані комерційним установам безкоштовно, складає 15 га, у той час як площа 12 ділянок, які пропонуються на аукціон, складає 5 га, до того ж вони розташовані у таких місцях Дніпропетровська, де ціна землі є невисокою.

За словами партійців, усі ці факти зібрані і передаються до Прокуратури та міського голови Івана Куліченка.

Довідка: У період з 2000 по 2007 рік у Дніпропетровську, за офіційними даними міської ради, було продано 40, 0094 га землі на загальну суму 50 445 076 грн.

dnepr.info


Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.